אסף

5 טיפים לבחירת חדרי שינה מעוצבים

5 טיפים לבחירת חדרי שינה מעוצבים

חדר השינה שלנו הוא חדר חשוב מאוד בבית וכזה שנרצה שיהיה מזמין ונעים ככל האפשר. ישנם מספר אלמנטים שחשוב מאוד שיהיו בחדר שינה וזאת על מנת להגיע למצב בו ברגע שנכנסתם לחדר השינה, אווירה שונה ורגועה יותר תעטוף אתכם ותוכלו לשכב במיטה, להירגע ולהירדם לכם בכיף.

5 טיפים לבחירת חדר השינה הבא שלכם

בחירת צבע וגוון

חדרי שינה הם חדרים רגועים יותר הדורשים צבעים רגועים יותר. לרוב, חדר השינה יהיה צבוע בצבע לבן או שמנת ואז יתווספו אקססוריז שונים שיצבעו מעט ויעניקו חיות וקו עיצובי. הטיפ שלנו עבורכם הוא למצוא את הצבע והגוון שהכי משדר לכם רוגע וללכת עליו. זה לא חייב להיות צבע או גוון בו תעשו שימוש בחדר אחר בבית אלא רק עבור חדר שינה מעוצב ככל האפשר ומוכן לקבל אתכם אליו בכל לילה.

התקדמו אל המודרניות

בעבר, חדרי שינה היו מאוד מסודרים ולא מתפשרים או מצועצעים, המיטה עמדה במרכז החדר, שידת לילה בכל צד ואולי ארון בגדים, ארון הזזה או שידת בגדים בנוסף. כיום, “כללי” המודרניות מכתיבים שימוש באלמנטים נוספים ומשחק בצבעים וגוונים רכים ונעימים. חדרי שינה מודרניים הם חדרי שינה מקבלים ועוטפים אך פונקציונליים בנוסף.

עיצוב עיצוב ועוד פעם עיצוב

הרשו לעצמכם להתפרע ונסו להגיע למצב בו אתם מסתכלים על חדר השינה שלכם ומרגישים שמדובר באחד מאותם חדרי שינה מעוצבים שרואים בקטלוגים. אין זה אומר כי אתם מחויבים בהוצאות כספיות גבוהות עבור העיצוב ולעיתים בעזרת סכום נמוך מאוד, בחירה נכונה ומדוקדקת של פריטים ושימוש בפריטים קיימים שיש לכם, תוכלו לייצר לעצמכם חדר שינה מעוצב למשאי.

סגנון

נכון, הקטלוגים וחדרי השינה לדוגמא, יכולים לגרום לכם להתאהב באותו חדר שינה מעוצב המוצג לראווה אך הדבר החשוב ביותר אותו חשוב שתעשו, הוא לא להתאהב סתם ולרכוש את החדר שינה הראשון שתראו ותאהבו. עצרו, זכרו מה אתם אוהבים ודמיינו את החדר שינה אליו תרצו להיכנס בכל יום, מספר פעמים ביום וגם בכל לילה לאורך כל הלילה. אל תתפתו לרכישה מהירה וחפשו את חדרי שינה מעוצבים לטעמכם וכאלו שתרגישו בהם טוב, נוח, רגוע ונעים, גם בעוד 5 שנים.

תקציב

בין אם אתם רוצים לחדש את מראה חדר השינה ומעוניינים באותם חדרי שינה מעוצבים או חדרי שינה מודרניים, הדבר החשוב ביותר הוא להגדיר את התקציב למשימה ולא לחרוג ממנו. התקציב שלכם מושפע ממספר גורמים ולכן כל חריגה ממנו, סביר ותשפיע על אותם גורמים. אין ספק שאולי תאלצו לעשות פשרות וויתורים בהתאם לתקציב העומד לרשותכם אך מוטב להתפשר מעט מאשר לשלם ביותר.

לסיכום,

חדרי שינה מעוצבים אינם חייבים לעלות הון תועפות וכל אחד ואחת מכם יכול לשדרג ולעצב את חדר השינה הבא שלו עם קצת מחשבה וקצת רצון. בהצלחה.

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

RELAX. ENJOY.

הירשמו למועדון
הלקוחות שלנו

וקבלו הטבות סודיות ובלעדיות לחברי המועדון

דילוג לתוכן