סלונים מעוצבים

אסף רהיטי איכות שמים דגש על איכות הרהיטים ועל מציאת פתרון המתאים לכל לקוח ולקוח. תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי הרהיטים ובכלל זה גם סלונים מעוצבים או אפילו, במידה ותחליטו שבזה אתם מעוניינים – אז גם סלון בהתאמה אישית. אנחנו מבינים את החשיבות של סלון המתאים לבית בדיוק וביחד נסייע לכם למצוא את הסלון המתאים לכם.

PERSONAL

אין מי שלא היה רוצה לשקוע בסלון על ספה נעימה, רכה, עוטפת ומלטפת ולהניח את הרגליים הלאות על הדום או שולחן שנוח להניח עליהם את הרגליים ולנוח. זה מה שאנשים הכי אוהבים לעשות בסלון – לשבת בכיף ובנוחות עם או בלי בני משפחה בסמוך כדי לנוח, לפטפט, להעביר זמן איכות בצוותא או לצפות ביחד בטלוויזיה. אנשים מקדישים מחשבה רבה לפני שהם בוחרים סלון מעוצב כדי למצוא את הסלון שהכי יתאים לצרכים והדרישות שלהם וכמובן יהיה הנוח ביותר עבור כל בני המשפחה.
סלונים מעוצבים הופכים בשנים האחרונות למבוקשים יותר ויותר. כל אחד רוצה שהסלון שיש לו בבית יהיה מיוחד, ייחודי ויחיד מסוגו ולא יהיה שום סיכוי להיתקל באותו הסלון בדיוק אצל אנשים אחרים. כיום אפשר למצוא מגוון גדול של סלונים מיוחדים, החורגים מהדרך המקובלת והנפוצה ומתאימה לאנשים שיש בהם תעוזה למקם בבית שלהם סלון נועז ומיוחד, בצבעים שאינם מקובלים או כאלה החורגים מהנורמה המקובלת בתחום עיצוב הפנים.

מה עם סלון בהתאמה אישית?

זהו החלום האמתי של כל אדם – לעצב הלכה למעשה את הסלון שיהיה בבית. לייצר את הסלון שעליו הוא חלם ואותו דמיין, כלומר את הסלון שיתאים בדיוק גם לשאר פריטי הריהוט בבית וגם יהיה תואם בדיוק לרצונות, לדרישות ולצרכים של הלקוח. כך קל מאד לעצב סלון יוקרתי שייראה כאילו נלקח מתוך עלון או עיתון העוסק בתחום של עיצוב פנים וכמובן ישרה את האווירה היוקרתית גם בשאר חלקי הבית. כיום קל מאד להשיג סלון מעוצב ולא חייבים להתפשר על סלון שלא יתאים באופן מושלם לבית ולטעם האישי של הלקוח.

מערכות ישיבה מעוצבות

סלונים בראשון לציון

מערכות ישיבה בראשון לציון


X
דילוג לתוכן