מערכות ישיבה מעוצבות

אצלנו בחברת אסף רהיטי איכות תוכלו למצוא מערכות ישיבה יוקרתיות מסוגים שונים ודגמים שונים ותוכלו למצוא ולבחור בדיוק את מערכת הישיבה שתתאים לכם ולצרכים שלכם. אנו יודעים שמערכת הישיבה תשמש את בני המשפחה בעת בילוי זמן איכות משפחתי והעברת זמן בנעימים ולכן חשוב לנו שהבחירה שלכם תהיה מושלמת ומתאימה לכם מכל הבחינות.

PERSONAL

מערכות ישיבה הן בעצם שם אחר למערכת סלונית אחת הכוללת כורסאות ו/או ספות תואמות למיקום בסלון של בית או דירה כאלה ואחרים. מערכות ישיבה מעוצבות הן כאלה שעוצבו על בסיס עקרונות עיצוב מיוחדים שלא רואים כמותם בכל מקום והם ייחודיים ונדירים או כאלה שיובאו במיוחד מחוץ לארץ עבור לקוח שמעוניין במערכת ישיבה מיוחדת במינה שלא תיראה בשום בית אחר. מערכת הישיבה תשרת גם את בני המשפחה וגם את מי שמגיע להתארח מדי פעם.

כיום יותר ויותר אנשים מחפשים מערכות ישיבה יוקרתיות אשר משדרות פאר רב לכל החלל שבו הן נמצאות. מערכות ישיבה אלה כוללות בדרך כלל שילוב של כמה סוגי כורסאות וספות על מנת שאפשר יהיה לשבת על מגוון ספות וכך כל אחד יכול למצוא את סוג המושב שהכי נוח לו. בנוסף ישנן מערכות ישיבה בהתאמה אישית הכוללות כמה יחידות של הדום על מנת להניח עליהן את הרגליים וכך לשבת בנוחות מרבית. כאשר מתאימים לספות והכורסאות את השולחן המושלם – אין ספק שמתקבל חדר מעוצב ומעניין.

מערכות ישיבה יוקרתיות – איך לבחור?

כאשר לקוח מסוים מעוניין להתחדש עם מערכות ישיבה יוקרתיות לבית, צריך קודם כל לבדוק מה המידות החדר כדי להחליט על סוג מערכת ישיבה שישתלב בצורה הטובה ביותר. מערכות ישיבה מעוצבות בצורת האות ר’, מערכת ישיבה הכוללת רק ספות או כזאת המשלבת גם ספה של 3 מושבים וגם כמה כורסאות המיועדות לאדם בודד. כמובן שניתן וכדאי להתחשב בטעם האישי ובהעדפות האישיות, בעיקר כאשר מחליטים על מערכות ישיבה בהתאמה אישית וכך לבטח תיבחר מערכת הישיבה המושלמת.

לקטלוג סלונים מעוצבים לחץ כאן!


דילוג לתוכן