אסף

מזנונים מודרניים

אצלנו בחברת אסף רהיטי איכות תוכלו לבחור בין מזנון מודרני למזנון מסורתי ולהתאים אותו לשלל פריטי ריהוט נוספים. אנו מעניקים חווית שירות מיוחדת במינה ומציעים רהיטים שונים בעיצוב והתאמה אישיים על מנת שתוכלו למצוא בדיוק את הרהיטים שאתם צריכים ויתאימו באופן מושלם לבית שלכם ולצרכים שלכם.

בשנים האחרונות ישנה התעוררות והתקדמות רבה בתחום של מזנונים המיועדים לשימוש בסלון הבית או בכל חדר אחר. אם עד לפני כמה שנים היה נפוץ ומקובל שהמזנונים יהיו עשויים מסוגים שונים של עץ או תערובת של עצים עם חומרי גלם נוספים הרי שכיום אין הדבר כך ואנשים רבים מעדיפים לקנות מזנון מודרני בעל עיצוב אחר ושונה שיש בו שימוש גם במתכת ובאופן כללי נראה פחות ופחות כמו מזנון מסורתי וכפרי. מזנון בעיצוב מודרני מתאים לכל סגנון עיצוב ולכן מתאים לכל חדר בבית.
בנוסף לשילוב מקובל של מתכות שונות בייצור של מזנון מודרני ניתן גם להתרשם ממזנונים מודרניים הצבועים בצבעים או דגמים מיוחדים – מה שלא היה נפוץ עד כה. את הרגליים הכבדות והמסיביות מחליפות רגליים דקות וצרות והמזנון כולו נראה קליל יותר. יש מי שחושב שהמראה של המזנונים המודרניים הוא קר ומנוכר אך כמו כל נושא אחר הקשור בתחום של עיצוב הפנים מדובר כאן בטעם אישי ובהעדפות אישיות של כל לקוח ולקוח ואין תשובה חד משמעית לעניין זה.

סגנון המזנון המודרני

המזנון המודרני מתאים כמובן לכל מי שמעדיף רהיטים בעלי סגנון מודרני, שיש בהם שימוש מועט בלבד בעץ מסיבי ואין הם מעוניינים במראה החמים והכפרי של רהיטי העץ. סגנון עיצוב זה מתאים למי שלא רוצה את המראה של העץ ובאמת גם לא מכניס הביתה רהיטים אחרים העשויים מעץ. אנשים אלה אוהבים את העיצוב המודרני הצבעוני, האישי יותר על פי הטעם שלהם ושל רהיטים שנראים קלילים כמו גם כאלה שקל לנייד ממקום למקום וכך מדי פעם לשנות את העיצוב והסידור של כל חדר.

מחפשים מזנונים מעוצבים מעץ? מזנונים מעוצבים לטלוויזיה? מזנונים תלויים בצבע עץ מעוצב? זה רק אצלנו!

לקטלוג מזנונים מעוצבים המלא

לשיחת WhatsApp
השאירו פרטים

RELAX. ENJOY.

הירשמו למועדון
הלקוחות שלנו

וקבלו הטבות סודיות ובלעדיות לחברי המועדון

דילוג לתוכן